Tamara Pansiyon Selimiye

Görüşleriniz  Tamara Tatil Evi ile ilgili paylaşmak istediklerinizi lütfen bize yazın.   


Fatma ipsir 5 yıl önce
Güzelliği hem kendine hem kalbine kodlanan işletme sahibi ile tanışma firsati yakaladim.Mekanin verdiği huzur ve selimiyenin devasa manzarası karşısında huzurun diğer adını da koymuş oldum.Çok guzelsin yine görüşmek dileğiyle! :)
Misafir 5 yıl önce
Gezimizi bitirirken hadi bir de selimiye yi de gorelim dedik.once bölgeye hayran kaldık. Bir gece kalmaya karar verdik.butik otelin denize yakinligi (odalardan 20 adim)tatlı bahçesi,çok geniş odası,sahiplerinin sıcak konukseverligi tatilimize güzel bir final oldu. Mutlaka tekrar gelmeliyim:)))
Cihan Y. 5 yıl önce
Dunyadaki tek cennet akvaryum denizi ile harika plaji ve sahiplerinin konukseverligine birde muhtesem mutfak ilave olunca donmek cok zor geliyor gece denize guvenle girebilirsiniz deniz mahsullerini Mustafa beyin mutfagindan mutlaka tadin.
Misafir 5 yıl önce
Bu pansiyon tek kelimeyle muazzam! Bu su hiç olmadığı kadar yakın olacak, oda pırıl pırıl temiz ve modern, kahvaltı, taze, evde ve organik ve işletme sahipleri, yardımsever ve dost canlısı; gerçek bir küçük bir hazine.
Zekipe 5 yıl önce
Geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi. Tatil denildiğinde aklıma ilk gelen yer oluyor Tamara . Odalar denizi servisi mükemmel Selimiye de öyle. Mustafa bey ve Ayşe Hanım'ın konuk severliği ile kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.tel   Telefon: +90 (252) 446 42 14

fax   Mobil: +90 (554) 870 55 96

fax   E-mail: info@tamaraselimiye.com


        Tamara Tatil Evi Selimiye Logo

Bizi takip edin

Facebook Tamara Tatil Evi Selimiye Tamara Tatil Evi Selimiye Foursquare Tamara Tatil Evi Selimiye Google+ Tamara Tatil Evi Selimiye Twitter
All Rights Reserved © Tamara Tatil Evi | Selimiye | 2017